top of page

MOVIE LOVER GROUP

Public·55 members

Autobuso Simuliatorius 18


Įeikite į savo euro sunkvežimio simuliatorių ir padidinkite savo vairavimo patirtį į kitą lygį. Vairuoti autobuso treniruoklius ir automobilių vairavimo žaidimus yra labai paprasta, tačiau vairuoti euro sunkvežimį, ypač kai jis pakrautas, tampa sudėtinga vairuoti sunkvežimio vairavimo treniruoklį. Taigi pasiruoškite vairuoti krovininio sunkvežimio simuliatorių tikroviškoje aplinkoje ir pažangiame fizikos variklyje. Važiuokite miesto maršrutais su intensyviu eismu ir tobulinkite savo vairavimo įgūdžius šiame transporto žaidime. Keliaukite po skirtingus miestus ir tyrinėkite gražius miestus bei nuostabius kraštovaizdžius savo sunkvežimio simuliatoriaus 3D žaidime.
Autobuso simuliatorius 18Vairuoti 18 ratų transporto priemonę yra šiek tiek sunku, todėl turite būti atsargūs žaisdami didelius sunkvežimius . Kaip ir kiti kelių žaidėjų sunkvežimių žaidimai, šis tikras sunkvežimių simuliatorius JAV siūlo tikrą sunkvežimio patirtį, kuri leis tyrinėti nuostabias vietas. Kai vairuojate didelį ūkio traktorių kaip Indijos ūkininkas, prijunkite priekabą su traktoriumi & vingiuotais keliais judėkite lėtai, nes per didelis greitis bus pavojingas kroviniams. Ypač kai vežate ūkio gyvūnus šiame ūkio gyvūnų žaidime, turite rūpintis ūkio gyvūnais.


Šiame sunkvežimio vairavimo žaidime taip pat galite gabenti sportinius automobilius savo sunkvežimiu ir tapti automobilių vežėju. Automobilio vežimėlio režimas turi būti labai atsargus, ypač bekelės trasoje, kad šiame sunkvežimių žaidime jūsų nesugadintų autobuso treniruoklis. Taigi pažaidę šį vairavimo žaidimą būsite puikus vairuotojas ir labai lengvai įsidarbinsite bet kurioje transporto įmonėje. Jūsų visureigio patirtis sunkvežimio Wali žaidime taip pat padės realiame gyvenime. Taigi nepraleiskite progos žaisti šį sunkvežimio Wala žaidimą.


Pasinaudojau "French Riviera Pass"pasirinkdama ekskursiją po Nicą "Open Tour Nice". Grožėjausi Nica nuo dviaukščio autobuso viršutinio denio . Tai originali transporto priemonė,čia yra galimybe klausytis gido įrašų 8 kalbomis.Norint galima įlipti ir išlipti iš autobuso ir stabtelėti ilgiau prie kažko įdomaus bet kuriuoje iš 14 stotelių.


Yra 4 smagūs "testai" kur galima pasitikrinti savo jėgas ir sportinį sugebėjimą dalyvaujant: "Tour de France"dviračių simuliatorius. - Fechtavimosi išbandymas. - Milžiniškas stalo futbolas. - "Formulės 1"simuliatorius, kuris leidžia jėgas išbandyti lenktynėse Monako trasoje. Apsilankydama Sporto muziejuje prisiliečiau prie Prancūzijos sporto istorijos, sužinojau apie sporto raidą ir pasiekimus. Ir pati išmėginau savo jėgas su simuliatoriais. Tikrai verta čia apsilankyti! 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page